«اطلاعیه»؛ هزینهٔ انتشار مقالات در سال ۱۳۹۴

 | تاریخ ارسال: 1394/1/26 | 
«اطلاعیه»
هزینهٔ انتشار مقالات در سال ۱۳۹۴
مجلهٔ مطالعات ناتوانی، مجله‌ای بین‌رشته‌ای است که به انتشار مقاله های مرتبط با حوزهٔ ناتوانی می‌پردازد. این مجله با اتخاذ سیاست «دسترسی آزاد» شرایطی را فراهم آورده تا خوانندگان بتوانند بدون پرداخت هیچ‌ هزینه‌ای به محتوای کامل مقالات دسترسی داشته باشند.
همان‌طور که مستحضرید، در الگوی انتشار «دسترسی آزاد» هزینهٔ انتشار مقالات توسط نویسندگان مقالات تأمین می‌گردد. از این رو باتوجه به رسالت اصلی مجله در انتشار محتوای علمی در حوزه ناتوانی، تمام تلاش دست اندرکاران مجله بر کاهش هزینه‌های تمام ‌شده و انتشار مقالات با کمترین هزینه معطوف شده است. بر همین مبنا، طی ۲ سال گذشته علی‌رغم افزایش هزینه‌ها مطابق افزایش سطح عمومی قیمت ها در همهٔ حوزه‌های اقتصادی، هزینه‌های انتشار را در یک سطح ثابت حفظ نموده است.
در حال حاضر با توجه به افزایش‌های صورت گرفته در هزینه ها از سوی پیمانکاران مجله، امکان ادامهٔ این وضعیت مقدور نیست. به‌همین سبب، اعضای هیئت تحریریه با لحاظ نمودن جمیع شرایط، و به‌منظور حفظ کیفیت انتشار مقالات، تصمیم به هماهنگ‌سازی مبالغ دریافتی از نویسندگان با هزینه‌های اعلامی از سوی پیمانکاران گرفتند. از این‌رو مبلغ دریافتی از نویسندگان بابت هزینه‌های اجرایی و آماده‌سازی و انتشار مقاله، در سال ۱۳۹۴، مبلغ ۵۷۵هزار تومان تعیین گردید. این تغییرات برای کلیه مقاله‌هایی که از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ بارگذاری می‌شوند اعمال خواهد شد.
امیدواریم که با این تغییر موجبات توسعه بیشتر فعالیت‌ها و انتشار منظم و سریع‌تر مقاله‌ها فراهم شود.کلیدواژه ها: اطلاعيه |CAPTCHA
دفعات مشاهده: 88954 بار   |   دفعات چاپ: 2101 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله مطالعات ناتوانی (علمی- پژوهشی) می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Middle Eastern Journal of Disability Studies

Designed & Developed by : Yektaweb