«اطلاعیه» هزینه انتشار مقالات از تیرماه ۱۳۹۵

مجلهٔ مطالعات ناتوانی، مجله‌ای بین‌رشته‌ای است که به انتشار مقاله های مرتبط با حوزهٔ ناتوانی می‌پردازد. این مجله با اتخاذ سیاست «دسترسی آزاد» شرایطی را فراهم آورده تا خوانندگان بتوانند بدون پرداخت هیچ‌ هزینه‌ای به محتوای کامل مقالات دسترسی داشته باشند.
همان‌طور که مستحضرید، در الگوی انتشار «دسترسی آزاد» هزینهٔ انتشار مقالات توسط نویسندگان مقالات تأمین می‌گردد. از این رو باتوجه به رسالت اصلی مجله در انتشار محتوای علمی در حوزه ناتوانی، تمام تلاش دست اندرکاران مجله بر کاهش هزینه‌های تمام ‌شده و انتشار مقالات با کمترین هزینه معطوف شده است.

طی مذاکرات صورت گرفته با پیمانکاران اجرایی مجله، سعی شد که حتی الامکان هزینه‌ها از نرخ رسمی تورم فراتر نرود. از این‌رو مبلغ دریافتی از نویسندگان بابت هزینه‌های اجرایی و آماده‌سازی و انتشار مقاله، در سال ۱۳۹۵، مبلغ ۶۷۰هزار تومان تعیین گردید. این تغییرات برای کلیه مقاله‌هایی که از ابتدای تیرماه ۱۳۹۵ بارگذاری می‌شوند اعمال خواهد شد.

باتوجه به این‌که چاپ مقالاتی که پس از تاریخ مذکور پذیرش بگیرند با هزینهٔ جدید از سوی پیمانکاران محاسبه می‌شود، مقالاتی که زمان پذیرش آن‌ها پس از تاریخ مذکور باشد نیز مشمول افزایش قیمت در پرداخت دوم (زمان پذیرش) خواهند گردید.

به‌علاوه مقرر شد تا در راستای بهبود سرعت و کیفیت چاپ مقالات تخفیف‌ها و پرداخت‌هایی به‌شرح زیر نیز به فرآیند کار افزوده شوند:

  1. مقالاتی که با یک بار داوری پذیرش می‌گیرند، مشمول ۱۰درصد تخفیف (به‌مبلغ ۶۷۰هزار ریال) می‌شوند.
  2. هر دور داوری مازاد بر ۲ دور، با قیمت ۵۰۰هزار ریال (۵۰هزار تومان) مازاد بر هزینهٔ معمول انجام خواهد شد.
  3. تقاضا برای داوری فوری (۱۰روزه با ۲ دور داوری)، متضمن ۳۰درصد افزایش قیمت خواهد بود.
  • داوری‌های بیشتر مازاد بر ۲ دور داوری مطابق بند قبلی محاسبه می‌شود.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 70881 بار   |   دفعات چاپ: 1057 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 1 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله مطالعات ناتوانی (علمی- پژوهشی) می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Middle Eastern Journal of Disability Studies

Designed & Developed by : Yektaweb