اطلاعیه هزینه بررسی و انتشار مقالات زمستان ۱۳۹۷ اطلاعیه هزینه بررسی و انتشار مقالات زمستان ۱۳۹۷

 | تاریخ ارسال: 1397/10/1 | 
مجلهٔ مطالعات ناتوانی با هدف توسعهٔ پژوهش در حوزهٔ ناتوانی و معلولیت و دسترس‌پذیرساختن تحقیقات این حوزه با تأکید بر مطالعات بینِ رشته‌ای راه‌اندازی شد. در طول سال‌های انتشار، برای تحقق این اهداف، همواره سعی نمودیم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مقالات را بررسی نموده و به‌چاپ برسانیم. در این راه همواره تلاش ما معطوف بر این بوده است تا افزایش هزینه‌ها برای نویسندگان با کمترین نرخ رشد و معادل نرخ تورم سالیانهٔ اعلامی بانک مرکزی انجام پذیرد. لکن افزایش ناگهانی هزینه‌ها در حوزهٔ نشر که به تبع از سایر حوزه‌ها اتفاق افتاد، ادارهٔ مجله با سطوح قیمت فعلی ناممکن کرده است.
از این رو و عنایت به تأخیر زمان پذیرش تا چاپ که افزایش هزینه‌های انتشار را نسبت به زمان حال درپی‌دارد، مقرر شد که قیمت خدمات معادل تورم اعلامی بانک مرکزی برای آبان‌ماه (نسبت به آبان‌ماه ۹۶)، اصلاح شود.
بنابراین، از ابتدای دی‌ماه ۱۳۹۷ قیمت پایهٔ بررسی و انتشار مقالات معادل ۳۹٫۹ درصد افزایش یافته و برابر با ۱میلیون و ۱۸۹هزار تومان خواهد بود؛ این مبلغ در دو بخش ۵۹۹ و ۵۹۰ هزار تومانی قابل پرداخت است.
امیدواریم با حمایت از تلاش‌های مجلهٔ مطالعات ناتوانی، امکان ادامه و بهبود ارائهٔ خدمات را بیش‌ازپیش فراهم نمایید.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 7449 بار   |   دفعات چاپ: 476 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله مطالعات ناتوانی (علمی- پژوهشی) می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Middle Eastern Journal of Disability Studies

Designed & Developed by : Yektaweb